Etkinlik ve Haberler

Türk KBB ve BBC Derneği KBB Okulları

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Yüz Plastik Cerrahisi Okulu ve Otoloji – Nörootoloji Okulu kadavra diseksiyon eğitimleri 28 Şubat- 1 Mart 2020 tarihlerinde, Ankara Üniversitesi Anatomi Laboratuvarı Prof. Dr. Kaplan ARINCI Diseksiyon Salonu’nda başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Türk KBB ve BBC Derneği KBB Okulları

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği Rinoloji-Rinoplasti-Alerji ve Uyku Okulu, Baş Boyun Cerrahisi Okulu ve Latingoloji-Foniatri Okulu kadavra diseksiyon eğitimleri 21-22 Şubat 2020 tarihlerinde, Ankara Üniversitesi Anatomi Laboratuvarı Prof. Dr. Kaplan ARINCI Diseksiyon Salonu’nda başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Türk KBB ve BBC Derneği 17. Dönem Asistan Okulları

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği 17. Dönem Asistan Okulları eğitimi 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde, Ankara Üniversitesi Anatomi Laboratuvarı Prof. Dr. Kaplan ARINCI Diseksiyon Salonu’nda başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Türk KBB ve BBC Derneği 16. Dönem Asistan Okulları

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği 16. Dönem Asistan Okulları eğitimi 8-9 Şubat 2020 tarihlerinde, Elazığ Fırat Üniversitesi KBB Uygulama Merkezi ev sahipliğinde başarı ile gerçekleştirilmiştir.

41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak, 13-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Belek Titanic Deluxe Hotel’de gerçekleştirilen 41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nde benzersiz ürünlerimizin tanıtım ve uygulamalarını siz değerli hekimlerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Türk KBB ve BBC Derneği KBB Uzman Okulları

KBB Uzman Okulları eğitimi 25-27 Ekim 2019 tarihinde, Mehmet Akif Ersoy Deneysel Araştırma Geliştirme ve Eğitim Merkezi (IDEA) ev sahipliğinde başarı ile gerçekleştirilmiştir. Bu organizasyonun gerçekleştirilmesine katkı sağladığımız için gurur duymaktayız.

20. Ulusal Anatomi Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak 27-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında İstanbul Medipol Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 20. Ulusal Anatomi Kongresi’nde Türkiye’nin dörtbir yanından gelen siz değerli doktorlarımızla buluşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

39. Türk KBB-BBC Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından, 8-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Antalya Belek’te başlamış olan 39. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’de benzersiz ürünlerimizin tanıtım ve uygulamalarını yaptırmaktan gurur duymaktayız.

İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği 9. Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak, İstanbul Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanları Derneği tarafından 9. ‘su düzenlenen kongrede sizlerle birlikte olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

AAO-HNSF 2017

10-13 Eylül 2017 tarihleri arasında Chicago’da düzenlenen AAO-HNSF buluşmasında dünyanın her yerinden gelen değerli kulak burun boğaz, tıbbi ve sağlık uzmanları, aynı zamanda meslektaşlarımızla buluşmaktan büyük gurur duymaktayız.

Minimally Insasive ENT Open Forum 2017

Open Forum 2017, 16-18 Mart 2017 tarihlerinde Florida’nın Sarasota kentinde gerçekleşecektir. 

38. Türk KBB-BBC Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından, 26 – 30 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Belek Hotel’ de başlamış olan 38. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’de benzersiz ürünlerimizin tanıtım ve uygulamalarını yaptırmaktan gurur duymaktayız.

Rinoloji ve Endoskopik Kafa Kaidesi Taze Donmuş Kadavra Diseksiyon Kursu

NOVUS Sağlık Ürünleri  KBB-BBC Derneği’nin düzenlemiş olduğu, 2016-2017 Dönemi RİNOLOJİ VE ENDOSKOPİK KAFA KAİDESİ TAZE DONMUŞ KADAVRA DİSEKSİYON KURSU’nda…

AHNS 9th International Conference on Head and Neck Cancer

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak 16-20 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenen 9. Uluslararası Baş Boyu Kanseri Konferansı buluşmasında biz de oradaydık.

Spring Days of Laryngology

NOVUS Sağlık Ürünleri olarak 8-10 Mayıs 2016 tarihleri arasında Lüksemburg’da düzenlenen Laringoloji Bahar Günleri etkinliğinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız.

12. Türk Rinoloji Derneği Kongresi

NOVUS Sağlık Ürünleri , Antalya Belek’te 12. düzenlenen Türk Rinoloji Derneği Kongresinde…